Haberler

 • ATA'MIZA GİDİYORUZ

  10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü anma günü dolayısı ile Ankaraya gidiyoruz.

  Yönetim kurulu tarafından belirlenen yaklaşık 50 kişilik kafile ile Atamızı ziyaret için 11 Kasım Cuma saat 23:00'da Süleymanpaşa Belediye binası önünden kalkacak araç ile Ankaraya hareket ediyoruz.Ankara Bisiklet Ve Doğa Sporları Derneği ABİDOSD tarafından karşılanacak olan kafilemiz Anıtkabir ziyareti ve Ankara'nın tarihi güzellikleri ile buluşacak. 

  Devamını Oku »


 • FENER ALAYI COŞKU İLE KUTLANDI

  Tekirdağ'da CHP teşkilatının Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında organize ettiği yürüyüşe, hafif yağmura karşın 10 bin kişi katıldı.

  Tekirdağ’da CHP İl Başkanlığı, Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve merkez Süleymanpaşa Belediyesi, Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında yürüyüş düzenledi.Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Fatih İşcan, kentteki sivil toplum örgütleri ile her yaştan yaklaşık 10 bin kişi katıldı.Köprübaşı Meydanı’nda toplanıp dev Türk bayrağı açan kalabalık, ellerinde meşaleler ve marşlar eşliğinde Hükümet Caddesi’nden geçip Cumhuriyet Meydanı yakınında bulunan tarihi belediye binasına kadar hafif yağmur altında yürüdü.

  Hükümet Caddesi üzerinden geçen meşaleli grup görsel şölen oluştururken, civardaki vatandaşlar da alkış tutarak korteje eşlik etti.Tarihi belediye binası önünde 10’uncu Yıl Marşı okuyup, ‘Mustafa Kemal’in askerleriyiz’, ‘Türkiye laiktir, laik kalacak’ diye slogan atan grup daha sonra dağıldı.

  Devamını Oku »


 • BARIŞ ve DEMOKRASİ İÇİN PEDALLA

  TEBİS Kulübü Barış ve Demokrasi için Pedalla sloganı ile 80 il dolaşan Oğuz Öztürk'e ev sahipliği yaptı. 

  Oğuz Öztürk gittiği şehirlerde hatıra olarak ceviz ağacı ve fidan dikimi gerçekleştiriyor. Tekirdağ'da bu faaliyetini Gençlik Merkezimizde gerçekleştirdik. TEBİS ailesi olarak ektiği fidanları koruyup yaşatmak için gerekli özeni göstereceğimize dair söz verdik.

  Misafirimize TEBİS Kulüp Başkanımız Serkan Ciloglu ve Yönetim Kurulu Üyeleri kulüp formamızı hediye edip kendisine çıktığı bu yolda başarılar diledi.

  Devamını Oku »


 • RODOSTOBIKE BİSİKLET FESTİVALİNE İLGİ ÇOK BÜYÜKTÜ

  Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen ve #tekirdagbisikletkulubu olarak kararın verildiği ilk günden, etkinliğin son anına kadar tüm gücümüzle yoğun emek harcadığımız #rodostobike bisiklet şenliği bisiklet sever dostlarımızın yoğun ilgisi altında son buldu. Aldığımız tepkilerden yapılan etkinliğin güzelliğini daha da iyi anlıyor tüm bisiklet sever dostlarımızı gelecek yıl tekrar aramızda görmek istiyoruz.

  Devamını Oku »


 • YENİCE KAHVALTI TURU

  Güzel bir pazar sabahı Tebis ailesiyle güzel bir kahvaltı yaptık. Kahvaltıda emeği geçen ve güzel bir kahvaltı yapmamıza sponsor olan ve daha sonra babysport mağazasında ev yapımı kek ve soğuk soda ikramında bulunanSerdar Gul'e ve eşine , bizi yolda bırakmayan ve her zaman peşimizde olan teknik servisimiz ve eskortumuz Yavuz Limon( bisikletçim59) a teşekkür ediyoruz. Yeni bisikletini çayla ısladığımız Faruk İlker Uzun'a çaylar için teşekkürler. Cengiz Özdoğan abimizide teşekkürler bize eşlik ettiği ve hoş sohbeti için.Tura katılan emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ayaklarınıza sağlık arkadaşlar .

  Devamını Oku »


 • GEBZE'DEN MİSAFİRLERİMİZ VAR

  Gebzeden yola çıkan Erhan Çetinkaya , Gökhan Birlik DrkYigit Serce,Çağlar Çetinkaya arkadaşlarımız Tekirdağda mola verdikten sonra bugün Geliboluya doğru yola çıktılar. Kendileri ile tanıştığımıza çok memnun olduk yolunuz açık pedalınız düz bassın arkadaşlar.

  Devamını Oku »


Bize Katılın

Sponsorlarımız